Як вибрати трактор, або Безризикові операції на ринку б/в

Існує думка, що імпортну сільськогосподарську техніку не варто купувати в українських аграріїв, оскільки немає якісного сервісу, тому агротехніка не виконує сповна свої функції. Але насправді справа зовсім в іншому. Тут важливо те, яке на неї було навантаження, яка була кількість напрацьованих мотогодин за сезон, кількість оброблених гектарів одиницею техніки. Так ось, навантаження в Україні у багато разів перевищує навантаження такого ж трактора або іншої техніки, наприклад, в США або в Євросоюзі.

Це та основна причина, по якій покупка колишніх в роботі одиниць агротехніки за кордоном має перевагу. Але сьогодні поговоримо про те, як вибрати і на що звернути увагу при покупці тракторів, наприклад ЮМЗ або МТЗ.

Коли планується покупка трактора, перед багатьма постає питання, а який трактор вибрати, на що звернути увагу при покупці. Зрозуміло, що трактор - це не автомобіль, тому на першому місці - це технічний стан, а не зовнішня краса. Тому потрібно уважно оглянути трактор (ми говоримо про б / в техніку), звернути увагу на деякі важливі моменти, які можуть вплинути на подальшу роботу. Рекомендуємо перевірити стан трактора наступним чином:

Перший етап. Дивимося на стан двигуна (циліндро-поршнева група).
1. Для того, щоб перевірити, в якому стані двигун, його потрібно завести, подивитися на його "димність". Якщо при натисненні педалі "газ" з'являється сизо-білий дим, це вже може свідчити про деякі неполадки (причиною білого диму може бути незгоріле масло).
2. Також варто звернути на наявність / відсутність масла навколо вікон випускного колектора.
3. Рівень двигуна - варто переконатися, чи не було масляного голодування.
4. Диму з сапуна при прогрітому двигуні практично не повинно бути.
5. На піддоні двигуна не повинно бути масла.

Другий етап. Стан помпи, пускача.
Третій етап. Проїхати на тракторі на всіх швидкостях (особливо на найбільш ходових - це шоста і сьома), прислухаючись до можливого шуму, а заодно перевірити і рульовий механізм.
Четвертий етап. Передній і задній міст, перевірити циліндр навішування, зчеплення.
П'ятий етап. Стан кабіни.

Ну і необхідно визначитися, для яких цілей планується трактор: для власного господарства або для обробки декількох тисяч гектарів. Зорати город або привести дрова - ці завдання цілком під силу моноприводним тракторам (ЮМЗ або МТЗ 80), у яких відсутній передній ведучий привід, тому і за ціною вони більш привабливі, ніж, наприклад, трактор МТЗ 82.

Компанія «Агро Техніка» допоможе якісно підібрати і безпечно купити зарубіжну або вітчизняну б / в сільгосптехніку дуже просто. Звертайтеся до фахівців, щоб бути впевненими в тому, що куплена техніка прослужить вам ще багато років.